Ramię robota do samodzielnego montażu jest to idealny model edukacyjny dla osób wchodzących w świat robotyki

Sterowane komputerowo ramię robota do samodzielnego montażu

Zestaw robot Arduino

Co jest sercem robota?

Robotem steruje programowalny mikrokontroler zgodny z ARDUINO. Ten mikrokomputer osadzony jest na płytce NANO SHIELD , dzięki czemu w łatwy sposób możesz do niej dołączyć dodatkowe elementy – np czujnik temperatury, dżojstik , czy też moduł bluetooth. Jedynie od ciebie zależy co z tym dalej zrobisz. Ten zestaw może okazać się doskonałym początkiem przygody z informatyką i robotyką.

Arduino nano zestaw do motażu robota
Zestawy do motaży Arduino dla dziewczyn

Łatwy do złożenia

Zestaw jest naprawdę łatwy do złożenia. Instrukcja montażu jest w języku polskim. Komplet śrubek i nakrętek powoduje , że składanie zestawu jest czystą przyjemnością.

Michał jest programistą i zaczynał od programowania ARDUINO

Łatwy do programowania

Zestaw jest zgodny zarówno z ARDUINO IDE jak również z mBlock. Można więc zestaw programować na kilka sposobów, co jest wielką zaletą. Można również dołączyć dodatkowe czujniki.

Ania lubi zestawy Arduino i programowanie

Programowanie rozwija

Złożenie robota to nie koniec!! W zestawie otrzymujesz przykładowe programy. Programowanie jego ruchów znacznie rozwija umiejętności w zakresie rozumienia języka maszyn. Wreszcie możesz się dowiedzieć co to jest język C

Robot napędzany jest serwami sg 90 zestaw do samodzielnego montażu

W jaki sposób robot się porusza?

Ramieniem robota poruszają serwa, które oczywiście znajdują się w zestawie. Serwa to „mięśnie” naszego robota, które są sterowane za pomocą mikrokomputera zgodnego z ARDUINO.  W łatwy sposób możesz wychylić ramię w dowolnym kierunku o podany kąt

Dlaczego nasz zestaw jest wyjątkowy?

Zestaw ramię robota może przybliżyć dzieci i dorosłych zarówno do siebie jak i programowania.

Warto więc wykorzystać komputer nie tylko do gier, lecz również do tchnięcia życia w Twojego pierwszego robota, którego możesz później zabrać wszędzie.

Laserowo wycinane elementy drewniane

Masz dość plastiku? Ten zestaw jest dla Ciebie. Otrzymasz w zestawie z najwyższą precyzją wycięte laserowo elementy drewniane. Dzięki temu robota możesz pomalować na dowolny kolor, lub zostawić go w naturalnym kolorze drewna. Rób co chesz!! 

Ramie robota oparte o arduino zestaw edukacyjny
sklep z zestawami arduino roboty nauka programowania

Szkoły zamknięte? Ucz się w domu!!

Wiemy jak trudny jest teraz okres, dzięki naszemu zestawowi możesz zacząć naukę samodzielnie.

Wykorzystaj więcej wolnego czasu na poszerzanie swoich umiejętności , które z pewnością przydadzą Ci się w przyszłości. Nie czekaj i zamów zestaw już teraz.

W zestawie znajdziesz również kompletną instrukcję montażu w języku polskim

Instrukcja złożenia ramienia robota Arduino
Zestaw Arduino Ramię robota do samodzielnego montażu mBlock zgodność

Zestaw zgodny z mBlock

Jeżeli nie chcesz programować a jednak chcesz tchnąć życie w swojego robota możesz to zrobić za pomocą mBlock. Wydawaj polecenia robotowi za pomocą układanych graficznie bloków. 

SystemyIT.pl Sp. z o.o.

ul. Adama Mickiewicza 80/2
15-237 Białystok